.

CffdoiJJa Чаша Вино Багажник, Кригла Дрво Носителот, Чаша Вино Багажник, Кујна Организатор Додатоци, Има 6 Чаши, апарати за Складирање Стојат, Бела и Црна. (Боја : Црна)

CffdoiJJa Чаша Вино Багажник, Кригла Дрво Носителот, Чаша Вино Багажник, Кујна Организатор Додатоци, Има 6 Чаши, апарати

DEN 1565.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Продавници секое шише во поединец, одделни прегради. ✿ Дизајнот на шишето носител е модерен и елегантен дисплеј кој ќе биде изгледаше одлично во секоја кујна, дневна соба или трпезаријата. ✿ Идеален за домашна кујна, бар, ресторан. ✿Многу удобен за носење, чисти и избришете ја со влажна крпа. ✿ Усвоени на премиум железо материјал, кој е soild и издржливи.Инсталација Тип : Стои Type No.на Нивоа : Три-Layer Classification : Не-виткање Rack Use : Tableware Tableware Тип : Drinkware Feature : Еко-Friendly Applicable Простор : Кујна.

Особините