.

Daoke 304 од не ' Рѓосувачки Челик Невидливи партиција Заградата Додатоци, М8 Продолжување Завртки, Фиксна Ѕид Завртки,M8100mm (Боја : М8*170mm[5pcs])

Daoke 304 од не ' Рѓосувачки Челик Невидливи партиција Заградата Додатоци, М8 Продолжување Завртки, Фиксна Ѕид Завртки,M8100mm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

304 од не 'рѓосувачки челик материјал, водоотпорен и' рѓа-доказ, долг животен век.Површината не е рамна и мазна, без burrs,.Единствен сила, не е лесно да се лизга, лесен за употреба.Може ефикасно да се спречи ширењето цевка вртење додека заострување на завртки,подобрување на триење, како и.Се користи во конкретни и ѕидани.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство, итн.Материјал : 304 од не 'рѓосувачки steel Whether стандардни делови : Стандард parts High-квалитетни суровини, на 304 нерѓосувачки челик материјал, корозија-отпорни и влажна средина и може да се користи во затворени простории и outdoors No на загадувањето, квалитет на челик, без ослободување на токсични материи, еколошки protection Not лесно да' рѓа, висок квалитет на челик, нема рѓа во влажна средина, силни анти-оксидација ability Durable и не е лесно да се оштетат.

Особините