.

SCDGRW Пакување од 2 Гроздобер Врата Застанува Тешки Леано Железо Глувчето Затка, Селски Декоративни Симпатична Животно Статуа Вратата Затка Оптоварување Антички Вр?

SCDGRW Пакување од 2 Гроздобер Врата Застанува Тешки Леано Железо Глувчето Затка, Селски Декоративни Симпатична Животно

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа железо вратата стоп е направен од рециклирани железо и да се третираат со посебен слој, давање на објектот гроздобер или 'рѓосано изглед, додека за заштита на објектот од' рѓа и да се носат.Вратата затка со ретро стил и симпатична глувчето форма донесе чувство на античкиот класата и додадете жив допир на вашиот простор.Димензии на подот вратата затка е за 5.1" x 1.5" x 4.7", одговара за користи дома, и патио канцеларија.Ако сакате да го задржите вашиот отвори вратата, оваа симпатична декоративни вратата затка е добар помошник.Оваа железо вратата стоп оптоварување исто така се практични и интересни изберете да биде housewarming подарок за семејството и пријателите.Карактеристики : - Направени од леано железо, тешки да се задржи отворање на вратата. - Гроздобер лак слој го штити оваа врата затка од ' рѓа и да се носат, задржува својот добар изглед да трае со децении. - Автентичната гроздобер изглед на ова ситно детални животинско вратата затка е дел од жалбата. - Овие малку глувчето е симпатична и убава роденден подароци, Божиќ подарок, housewarming подарок, или подарок за некоја посебна прилика.Спецификација : Материјал : Леано Железо Боја : Црна Облик : Глувчето Големина : 5.1" x 1.5" x 4.7".

Особините