.

ZZABC YBKCGYYJ Мултифункционален Дигитален Дисплеј Vernier Caliper 0-150mm Пластични Дигитален Дисплеј Vernier Caliper

ZZABC YBKCGYYJ Мултифункционален Дигитален Дисплеј Vernier Caliper 0-150mm Пластични Дигитален Дисплеј Vernier Caliper

DEN 2624.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Внатрешни и надворешни димензии може да биде лесно и повеќето се мери.Линеарни осетлив систем за мерење.Нулта поставка во било која позиција.Основната мерна функција : Внатре, надвор.Со лесно да ги прочитате голем LCD дисплеј.Име : Дигитални vernier caliper Material : plastic Error : ±0.05 mm Resolution : 0.1 mm/0.01 inch Accuracy : ±0.2 mm Measuring опсег : 0-150mm With прекинувач (ON/OFF)Било инчен метрички осветленост (инчи/милиметри)Јасно насекаде (НУЛА)Големина : 242*79*17mm With лесно да ги прочитате голем LCD дисплеј.Внатрешни и надворешни димензии може да биде лесно и повеќето се мери.Линеарни осетлив систем за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Дигитален Електронски Caliper Ruler Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.

Особините