.

Scicalife 5Pcs Наежвам Чистење со Четка Шише Четка за Чистење Цевка Четки Шише за Вода за Чистење со Четка Лабораторија Колба Четка за Лабораториски Чисти Пиење Слама Прв

Scicalife 5Pcs Наежвам Чистење со Четка Шише Четка за Чистење Цевка Четки Шише за Вода за Чистење со Четка Лабораторија

DEN 400.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

На влакната се во ред и одлична, чистење со четка може да се чистат без мртви агли за лаборатории колба.Овој објект е направен од добар квалитет материјал за трајни и практична употреба, може да се користи за долго време.Сите четки имаат уникатен дизајн на крајот од дршката кога не е во употреба виси за безбедно чување на чување.едноставно во дизајнот, но и на нејзината практична да ја користите, која ќе ви даде фантастични употреба искуство.Парична казна изработка и креативен изглед дизајн ќе обезбеди нејзината популарност и практичност.Опис Дали сте во потрага за практична, прифатлива колба четка за чистење?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите конусна колба четка за чистење, направени од високо - квалитетен материјал, мора да се исполнат потребите.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјали : Најлон, влакната - Size : 32. 00 X8. 00 X8. 00 cm; 12. 58 X3. 14 X3. 14 инчи.- Овој објект е направен од добар квалитет материјал за трајни и практична употреба, може да се користи за долго време.- Сите четки имаат уникатен дизајн на крајот од дршката кога не е во употреба виси за безбедно чување на чување.- едноставно во дизајнот, но тоа' s практично да ги користите, која ќе ви даде фантастични употреба искуство.- На влакната се во ред и одлична, чистење со четка може да се чистат без мртви агли за лаборатории колба.- Парична казна изработка и креативен изглед дизајн ќе обезбеди нејзината популарност и практичност.Пакет Вклучувајќи 5 x четки.

Особините