.

Rynn Тапациран Клупата, Главен Материјал: Тапациран, Тежина Капацитет (кг): 250

Rynn Тапациран Клупата, Главен Материјал: Тапациран, Тежина Капацитет (кг): 250

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Главен Материјал : Тапациран, Тежина Капацитет (кг) : 250. Вкупно : 21.3" H x 41.3" W x 17.3" D, Текстил Боја : Потпис Печати.Целокупниот Производ Тежина : 31 lb., Тапациран : Yes. : 31 lb., Вкупно : 21.3" H x 41.3" W x 17.3" D. : 16.5", : 21.3" H x 41.3" W x 17.3" D.

Особините