.

Зголемување НА Сет од 3 Печатени Velour Кујнски Крпи (15x25) Зима Дедо & Подароци

Зголемување НА Сет од 3 Печатени Velour Кујнски Крпи (15x25) Зима Дедо & Подароци

DEN 760.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кујнската Крпа мерки (15" x 25").Машина За Миење.Брзо Сушење, Сите Намена.Многу меки и добар квалитет.Симпатична дизајн.Супер Чистење.Еднократно, одлична за сегашноста.Јас сум за продажба на СЕТ од 3 ПЕЧАТЕНИ VELOUR КУЈНСКИ КРПИ (15" x 25") ЗИМА ДЕДО & ПОДАРОЦИ како што е прикажано на сликите.Машина За Миење.Тоа е сосема нов, со ознаки.Јас може да имаат соодветни објекти како тенџере носители, Фурна Mitts, tablecloth, завеси, кат килим, placemats, престилки, сушење душеци итн 100% Памук.Направени од страна на Подобар Дом.На пешкири не се многу дебели.Ве молиме проверете го мојот други огласи и ако купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дознаете како јас може да се комбинираат вашиот превозот.

Особините