.

Hoover Надополнува Милениче Мирис Eliminator Тепих Чистење Бустер Формула за Машини, 16 оз Решение, Пакување од 2, AH33030, Бела

Hoover Надополнува Милениче Мирис Eliminator Тепих Чистење Бустер Формула за Машини, 16 оз Решение, Пакување од 2, AH33030,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗГОЛЕМЕТЕ ја ВАШАТА ЧИСТИ : 25% повеќе ефикасни во борбата против мирис од решение сам за подобрување на вашиот тепих чистење рутина.СОВРШЕНА ЗА домашни МИЛЕНИЦИ : Пет Мирис Eliminator работи за да се неутрализира и да се ослободи вашиот тепих на урина и други тврдоглав милениче мириси.ENHANCED ЧИСТЕЊЕ ПЕРФОРМАНСИ : спарен со било Hoover тепих чистење формула.ЗА УПОТРЕБА ВО ПОЛНА ГОЛЕМИНА ТЕПИХ & МЕСТО ПОЧИСТА МАШИНИ, Вклучувајќи Hoover, Bissell, и Килим Лекар, кога се користи како режисер.НАПРАВЕНИ ВО САД : Со НАС и во светот извори компоненти.SAFE ОКОЛУ ДЕЦАТА & МИЛЕНИЧИЊА : Кога се користи како режисер.

Особините