.

YELLOWMOONDROP XXL Ткаени Ќебе Кошница со Рачки 20X 20X 13, Дневна Соба Екстра Голема Кошница, Памук Јаже Кошница, Препарирани Животни Играчка Кошница, домашни Миленици & Деца Ск

YELLOWMOONDROP XXL Ткаени Ќебе Кошница со Рачки 20X 20X 13, Дневна Соба Екстра Голема Кошница, Памук Јаже Кошница, Препарирани

DEN 930.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% рака-плетени мека и здрав природен памук – од Нашите рачно изработени складирање попречи е направен од супер-издржливи, меки природни памук.За разлика од другите инфериорни перење кошеви, имаме додадени дополнителни крои, па оваа кошница е изграден за да трае!Тоа ќе биде подобро.. ова кошница нема пластика, груби хемикалии, токсини, или штетни адитиви.Тоа е безбедно за домашни миленици/деца, па ти никогаш не ќе мора да се грижите за вашето семејство безбедност или непријателски хемиски мириса!.Мулти-цел складирање кошница направени за секоја соба – Деца' играчки врска наоколу?Фрли ќебиња?Можеби некои резервни перници?Добро..што си се покриени!Нашите плетенка кошница е совршена големина за да се создаде стрес-слободен удобен дом, што е убаво и уредно!.Мешавини со вашиот атрактивни дом – Ако се најде тоа тешко да се најде оркестарот кошница да дополнуваат вашиот дом, не гледам подалеку!Нашата едноставна, а сепак модерна кошница ќе беспрекорно се вклопуваат и ги красат било кој дел од вашиот дом со неутрални бои имаме внимателно избрани.Сите оние обични бели украсни корпи дамка лесно, па ние намерно направивме потемна нијанса на дното за да се спречи ова!.Лесен-за-носат рачки – Нашите кошеви доаѓаат со екстра-stitched, засилен рачки за разлика од оние другите, кои се едноставно дел од кошница себе.Ова ви овозможува да се движите низ разни товари без вознемирувачки грб и чување на безбедно!.Машина перат, преносни, и расклопна – миењето на рацете или машина за миење со благ детергент кога станува валкани е сосема во ред!Ве молиме не се користи фен, секако.Нашите кошеви се цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Но кога не е во употреба или кога патувате, тие може да биде укината и подвиткано далеку.Стилски, со своите 3 нијанси на бои, оваа кошница може да биде совршен нов прилог на вашиот дом!Планината на облека, детска' играчки, или било хаотичен хаос може да се decluttered лесно, со еден од овие другари во вашиот живот!.

Особините