.

Жичен Говорникот, Преносни Аудио Мултимедијални за Nord N200 5G Телефон, Батерија Црна Компатибилен со OnePlus Nord N200 5G Модел

Жичен Говорникот, Преносни Аудио Мултимедијални за Nord N200 5G Телефон, Батерија Црна Компатибилен со OnePlus Nord N200

DEN 575.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жичен Преносни Универзална Гласно Говорник на Мултимедијални Аудио Систем Полнење компатибилен со One Plus Nord N200 5 G Модел.Ултра Мали и преносливо, со ГОЛЕМ звук.Оваа 360 степени говорникот проекти фантастичен звук во сите правци.Изградена во Li-Ion Батерија даваат до 8 часа на постојана репродукција.Ова е ЖИЧЕН Јазик.Built-in 3.5 mm ПОМОШЕН Конектор.Продолжи вакуум база.Уникатен вакуум бас дизајн за изненадувачки волумен и басот.Компатибилен со СИТЕ i Pod, i Pad, Таблет i Phone, MP3, Телефони, Лаптопи, Компјутери или нешто друго со 3.5 милиметарски џек за слушалки.Интегрирани 3,5 мм џек со двојна контрола на јачина на звук.Се вклопува во вашата дланка за крајна преносливост.Доаѓа со полнење преку USB кабел.Излез : 2.4 W - Димензии : 50 x 50 x 35 mm - Фреквенција одговор : 100 Hz - 20k Hz - Нарушување : Доаѓа во Големо Пакување (Не-Мало Пакет).

Особините