.

Stencils за Сликарство - Мачка Главата Обновливи Mylar Матрицата - Уметност Резерви - Разни Големина од 4 со 16, 1 Buc

Stencils за Сликарство - Мачка Главата Обновливи Mylar Матрицата - Уметност Резерви - Разни Големина од 4 со 16, 1 Buc

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Mylar пластика (добри нешта) со форми кои се движат е големина од 4" со 16" (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).На Обновливи Mylar Stencils - Уметност Снабдување се направени од високо квалитетни, трајни, и перат 10 мили.Нашите висок напојува ласерски систем остава вашиот матрицата форма намали чисто.Овие Mylar форми се совршени за вашата проекти и се подготвени за употреба.Ние сме среќни да објавиме СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на сите наши Mylar Stencils!.ПРОИЗВОД МАТЕРИЈАЛ : - Ова матрицата е ласерски сече на 10 Мили дебели службен Mylar - Сите материјални извори во У S КОРИСТИТЕ ЗА МНОГУ ПРИЛИКА : - Празник Занаети. - Бебе Соба Оркестарот. - Ѕидот Оркестарот. - Свадба Оркестарот. - Фото Реквизити. - Остатоци Резервација. - Подарок Ознаки. - Знаци. - Венци. - Накит. - Мобилни телефони. - Банери.ОБРАБОТКА И ИСПОРАКА : - Обработка на Време : Вашиот објект ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена. - Превозот Време : ве Молиме овозможи 4-6 дена за САД испорака во рамките * Забелешка празник испорака пати може да се разликуваат во зависност од USPS испорака рокови.

Особините