.

Жените кутија за чевли складирање кутија транспарентен задебелена прашина-доказ за чевли кабинет фиока тип (13.1 долги x 9.1 широк x 5.2 висок) инчи, издржлив, лесен и диш?

Жените кутија за чевли складирање кутија транспарентен задебелена прашина-доказ за чевли кабинет фиока тип (13.1 долги

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 ширина x 5.Тоа се препорачува да го изберат во согласност со фактичката големина на чевли. Или било која просторија на camper ~практичен дизајн на задните отвори им овозможува на циркулацијата на воздух и deodorization. ~ Можат да бидат наредени, можете слободно да магацинот на екранот блокови да било комбинација.2 висина) инчи, може да се смести во спортски чевли, рамни чевли, сандали, влечки, итн.Погоден за чување на жените size 12 чевли., погоден за домашни и ученичкиот дом се користи. ~Голем капацитет, може да се сместат на жените size 12 чевли.Оваа едноставна, пластовидно дизајн ви овозможува да ги организирате вашите чевли колекција според вашите желби.1 должина x 9.карактеристики на производот ~АБС материјал, повеќе издржлив, лесен за чистење, цврсти и издржливи, силен капацитет на носивост. ~ Транспарентен дизајн, совршено се прикаже и да се лесно да се најде чевли сакате.1 ширина x 5.1 должина x 9.Можете да ги зачувувате списанија, играчки, дребулии, итн.2 висина) погодни за гардероба, спална соба, бања, перална, занает соба, кал соба, канцеларија, игра соба, гаража, или вашиот живеалиште/стан/стан/дом/Р.Висока вредност изглед може да се користи не само како кутија за чевли, но исто така и како складирање кутија или декорација.По-продажбата на услугата : Ние и ветуваме да ви обезбеди со сите проблеми што може да се случи, Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа, што сте 100% задоволни.По-продажбата на услугата ~Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа, решавање на сите проблеми што можат да произлезат за вас, и да бидете 100% задоволни!.На ПОЛИПРОПИЛЕН филм се користи за вентилација, и отвори им овозможи на воздушни да помине низ кутија за чевли, одржување на чевли свежи и чисти, без чуден мирис.Answer : ___________________________ Note : (складирање на високо-топ чевли ќе биде релативно мал, нашите кутија за чевли не е погоден за високи чизми врвот).Дизајнирани специјално за жените : Ние го усвои стил на дизајн на розови и сини бои.Оваа висока вредност кутија за чевли може да се користи како идеален подарок ~ Празник подароци, роденденски подароци, јубилеи, прослави.Пластовидно и јасни : На пластовидно, транспарентни дизајн ви овозможува да ги видите вашите чевли на прв поглед, без да се отвори на секој сад. ~Подароци за вашите ќерки, мајки, баби, колеги, партнери, студентите, девојки.

Особините