.

Kapotofu Перење Забавува со Рачка, Тропски Пејзаж Расклопна Големи Памук Складирање Кошница за Облека

Kapotofu Перење Забавува со Рачка, Тропски Пејзаж Расклопна Големи Памук Складирање Кошница за Облека

DEN 825.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Водоотпорен 300 D Оксфорд ткаенина и ПВЦ,На мека ткаенина изградба нема да финтата или кинење облека.ДИМЕНЗИЈА : 19.3"Lx11.8"Wx15.9"H(60 L),се Вклопува во повеќето плакарот простор или бања и паѓа за лесни за складирање.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои,може да се земе од метал стои кога ќе сакате се да транспорт на вашите алишта.Со мека трајни рачка за лесно носење;.КОМПАКТЕН СКЛАДИРАЊЕ : Овој тенок профил перење забавува прави сортирање и организирање на перење едноставен и лесен; пространа дизајн нуди многу простор за валкани и soiled облека;.СТИЛСКИ ДИЗАЈН И ПРАКТИЧНИ : Преносни облека забавува за Колеџ домови, Campers, станови, Апартмани, Хотелот престој, Бебе градинки, Нови простории и Шопинг.Тоа ќе ги задоволи повеќето од вашите барања.Карактеристики 1.МАТЕРИЈАЛ : Водоотпорен 300 D Оксфорд ткаенина и ПВЦ, На мека ткаенина изградба нема да финтата или кинење облека. 2.ДИМЕНЗИЈА : 19.3"Lx11.8" Wx15.9"H(60 L), се Вклопува во повеќето плакарот простор или бања и паѓа за лесни за складирање. 3.ПРЕНОСЛИВА ТОРБА : Со 4 Отстранлив Метал Стои, може да се земе од метал стои кога ќе сакате се да транспорт на вашите алишта.Со мека трајни рачка за лесно носење; 4.КОМПАКТЕН СКЛАДИРАЊЕ : Овој тенок профил перење забавува прави сортирање и организирање на перење едноставен и лесен; пространа дизајн нуди многу простор за валкани и soiled облека; 5.МУЛТИ-ЦЕЛ : совршен дом од суштинско значење за перење и комунални соби, спални соби, бањи, плакари, спални, и повеќе; исто Така се идеални за складирање на кампување опрема, спортски стока, плажа предмети, екстра облека и ќебиња; Користете го ова во гаража да се одржи кошарка, фудбал топки, и друга спортска опрема, да ги задржи вашиот опрема содржани но cinch до торба и фрли на автомобилот кога е потребно.

Особините