.

Валтер Titex - DC150-12-06.000A1-WJ30TA Вежба

Валтер Titex - DC150-12-06.000A1-WJ30TA Вежба

DEN 3144.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стандард Геометрија Вежби - Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ30 TA, K30 F, Ti NAl со пост-третман.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Структурните димензии ~12 × Dc во согласност со Валтер стандард.Месо тело во согласност со DIN 6535 форма ХА.Одделение : WJ30 TA, K30 F, Ti NAl со пост-третман.

Особините