.

CYHO Електрични Вежба Издолжени, Додаток за Полнење во Дневниот Домаќинство;Западен Ресторан;Хотел;Кино Театар;Декорација;Училиште, 200x14(MM), Сребро, 1 Парче Електрични

CYHO Електрични Вежба Издолжени, Додаток за Полнење во Дневниот Домаќинство;Западен Ресторан;Хотел;Кино Театар;Декорација;Училиште,

DEN 288.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тој е опремен со мултифункционални електрични чекан е вежба-битни.Овој производ може да се користи на клупата вежба, рака електрични вежба и дупчење на машина со дупчење функција.Овој производ е предвидено со висока цврстина, која е острина и отпорност на абење.Овој производ оди преку топлина третираат, остар-две.Овој производ може да се пофали посебни мелење машина, која е формирана од страна на мелење.Применливи Прилики : Дневна Домаќинство;Западен Ресторан;Хотел;Кино Театар;Декорација;Училиштето;градилиштето;Хардвер Продавница;Канцелариски Простор;Фабрика Боја : Сребро Материјал : Алуминиум во Форма : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 300(G) Должина : 200(MM) Ширина : 14(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче електрични drillbit Карактеристики : Тој е опремен со мултифункционални електрични чекан е вежба-битни.Овој производ може да се користи на клупата вежба, рака електрични вежба и дупчење на машина со дупчење функција.Овој производ е предвидено со висока цврстина, која е острина и отпорност на абење.Овој производ оди преку топлина третираат, остар-две.Овој производ може да се пофали посебни мелење машина, која е формирана од страна на мелење.Производот ужива висок острина, добро helicity, што е повеќе издржливи.Овој производ е направен од склопот на материјали,која ги има предности на поголема ефикасност и цврста вера.Овој производ може да се широко се користат во различни електрични чекани, заеднички електрични дупчалки и другите, што е лесно да се работи.Примена : Овој производ се користи за отворање на операции како што се тула армирано-бетонски плочи.Поле на примена : клима уред дупчење инсталација, вода и електрична енергија за дупчење инсталација, дома дупчење инсталација, патот уривање, ѕид уривање и камен дупчење.Погодни прилики : домот, ресторан, декорација, авто поправка продавница, инженеринг, индустриска зона, компанија итн.Применливи луѓе : Тоа може да се користи само од страна на возрасните.Напомени : Го производот подалеку од деца.Место на производот на ниско место за да се избегнат повреди.

Особините