.

Канцелариски Материјали Биро Организатор Додатоци Мрежа со 6-Оддел Биро Организаторите и 1 Лизгачки Фиока, Биро Организатор Пен Носителот на Дом, Канцеларија Дескт

Канцелариски Материјали Биро Организатор Додатоци Мрежа со 6-Оддел Биро Организаторите и 1 Лизгачки Фиока, Биро Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем Капацитет Маса Организатор : канцеларијата набавки биро организаторот има 6 повеќе прегради и 1 лизгачки фиока за сортирање и складирање, нека се направи работата полесна.Простор за Заштеда на енергија : Дали тоа е детска биро или возрасни биро или ноќни маса, биро организаторот може да се стави, На биро додатоци е лесно да се задржи пенкала, правила, ножици, книги, датотеки, хартија клипови, итн, сите на едно место, може да се направи целосна употреба на вашиот простор да се направи вашиот десктоп среди, направете ја вашата канцеларија или дома изгледаат професионално и уредно, го направат вашиот живот полесно!.Високо Квалитетен Материјал : биро организатор додатоци се направени од високо-квалитетни мрежа метал, кој е здрав и трајни, не исчезнува, посмирен и повеќе убави рабови, повеќе побезбедно.Поради мрежа дизајн, тоа може да се види преку и лесно да се најде.Биро организаторот може да ви помогне брзо, лесно да се најде секој мал уред во десктоп организаторот.Добро Дизајниран за : заштитен дизајн на долниот раб на биро за организаторите може да обезбедат дека на маса е уредно, без остри рабови.4 меки влошки на дното може да ја спречи лизгање и да се спречи гребнатини да се заштити вашето биро.Мулти-Цел Биро Topper Организатор : Десктоп организатор пен носителот е погодна за дом, канцеларија, workspace, училиште, училница, работилница, спална соба.Ова е така универзално корисни дека ќе сакате еден за вашето училиште биро, вашата спална соба салон, колеџ dorm соба essentials за жените.Оваа голема домашна канцеларија додатоц.Боја : црна.Материјал : метал.Простор за складирање : 6 прегради и 1 фиока.Димензии : 22 x14 x 12.8 cm.Пакет : 1 x Биро Организатор.Со повеќе простор за складирање при преземање на помалку простор на вашето работно биро!.Како и сите предмети се на едно место.Одличен за одржување на вашиот десктоп чиста и уредна.Нека вашата работна маса има повеќе простор.Да ви дадам одмор во текот на зафатен работен ден и им даде на вашиот ум повеќе одмор и за подобрување на работа ефикасност.

Особините