.

Биро Фиока Организатор Лента со 9 Складирање Прегради - За Дома и за Статистика - Совршен Организирање Пенкала, Моливи, Хартија Клипови, Лепливи Белешки и сите вашит?

Биро Фиока Организатор Лента со 9 Складирање Прегради - За Дома и за Статистика - Совршен Организирање Пенкала, Моливи,

DEN 333.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

9 Прегради - 1.3" Висина x 14" Ширина x 9.4" Длабочина - Црна 2 Пакет.Девет-оддел организаторот го задржува сè, од пенкала и моливи за да хартија клипови, pushpins и корекција течност.Дизајн, исто така, вклучува 3" x 5", леплива-забелешка дел.Издржливи силна материјал загарантирана да трае.Совршен за канцеларијата и домот резерви. 100% Задоволство Гаранција : ако тоа не вршат да се вашите очекувања, едноставно барање за враќање на парите или замена, без прашања праша.Биро Фиока Организатор Лента со 9 Складирање Прегради - За Дома и за Статистика - Совршен Организирање Пенкала, Моливи, Хартија Клипови, Лепливи Белешки и сите вашите Резерви - 2 Пакет.

Особините