.

Geyoga 4 Парчиња Strapless Bandeau Градник, Лесна Bralettes Еластичен Не-Поместена Bandeau Цевка на Врвот Градник за Жени

Geyoga 4 Парчиња Strapless Bandeau Градник, Лесна Bralettes Еластичен Не-Поместена Bandeau Цевка на Врвот Градник за Жени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само.Она што ќе добиете : пакетот вклучува 4 парчиња на strapless bralette во 4 различни цврсти бои, лесно да одговара најмногу на вашиот надворешен изглед, ви донесе повеќе погодност во дневниот носи, размена и за перење.Удобно материјал : strapless bralette се направени од најлон и spandex, која е удобно и пријателски расположени кон кожата, може да бидат сигурни да се користи; Забелешка : ве молиме погледнете на сликите внимателно за детални информации за производи.Strapless и не-поместена дизајн : на strapless стил обезбедува покритие и поддршка како нормален градник без проблем на борејќи се ремени, не-поместена дизајн нема да донесе никаква нелагодност или голем притисок кога ќе се носи.Исклучителна занает : во bralette е delicately дизајниран и занает, формирање на исклучителна изработка и добро поврзана линии донесе сигурен квалитет и удобно носење.Применливи прилики : работа како летна секојдневен градник, цевка на врвот на градник може да се носи под кошули, да се облекува, ниско-намалување на облека, backless фустани, свадба се облекуваат и забава облекуваат, на strapless и не-поместена стил се направи повеќе разноврсна и лесен-за појавување.

Особините