.

Премиер-Линија Производи ГД 12273 гаражни врати Дното Печат, Метална Врата, 10-Долги Нозе, Сива Винил

Премиер-Линија Производи ГД 12273 гаражни врати Дното Печат, Метална Врата, 10-Долги Нозе, Сива Винил

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се Вклопува 1 Парче & Метал Пресек Врати.Времето-Лента Е Конструиран На Сива Винил Материјал.Не Ќе Се Замрзне Под Sub-Zero Температури.Од Името На Брендот : Премиерот-Линија.Опис на производот Ова е гаражни врати Дното Печат.Тоа се Вклопува 1 парче & метал пресек врати, weatherstrip е изградена на сива винил материјал.Не ќе се замрзне под sub-zero температури.Од Производителот Ова е гаражни врати Дното Печат.Тоа се Вклопува 1 парче & метал пресек врати, weatherstrip е изградена на сива винил материјал.Не ќе се замрзне под sub-zero температури.

Особините