.

Премиум Квалитет Stockfish Одделение А по Природа е Најдобро Прибл.8 мл /0.5 lb Пакет

Премиум Квалитет Stockfish Одделение А по Природа е Најдобро Прибл.8 мл /0.5 lb Пакет

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Stockfish Одделение А по Природа е Најдобро 8 мл Пак, Гурманските Задоволство.Терминот "Stockfish" всушност се однесува на супер секнува Треска риба обично се обработува и во Норвешка.Неверојатно добар вкус, кога се додаваат на сите етнички супи објаснува зошто Stockfish е многу посакувана деликатес во светот.

Особините