.

Puritan Памук Брис, Двојно Зашилени Конус Совет, Хартија Вратило, 4.7 Милиметри Кол, 250/Пакет

Puritan Памук Брис, Двојно Зашилени Конус Совет, Хартија Вратило, 4.7 Милиметри Кол, 250/Пакет

DEN 945.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Парична казна посочи, двојно совет памук брис за чистење чувствителни компоненти.Lint слободни памук брис со тврди, остри двојно точка и остатоци слободни за критични околини.Ниски во NVR.Совет Големина : 10.998 mm (0.433 во.) L x 5.156 mm (0.185 во.) D. 81mm (3.189 во.) парична казна хартија се справи. 25 памук брисеви по ракав, 10 ракави по пак, 250 брисеви вкупно.Анти-Статички пакување без силикон.Направен во Јапонија.Puritan Двојно Совет Памук Брис # 872-PC DBL, HUBY Дел број CA-003.

Особините