.

Кандидат Fight Паладиум Криви Mitts

Кандидат Fight Паладиум Криви Mitts

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе од 2 1/2" на слоевит пена перници удари & штити тренери зглобовите лактот и рамото.Прилагодливи врвка за зглоб и дланката топката се задржи на мит безбеден.Направени со кожа удираат на површината.Мит големина од 10" x 7½" x 5".На мајмун x на професионални удар mitts Повеќе од 2 1/2-Инчен на слоевит пена перници удари и ја штити тренери зглобовите, лактите и рамениците Прилагодливи врвка за зглоб и дланката топката се задржи на мит безбедна Направени со кожа удираат на површината.

Особините