.

Вратата Нацрт Затка Вратата Издржам за Надворешни/Внатрешни Врати, Weatherproofing Вратата Печат Лента Под Вратата Нацрт-Блокатор Печат, Soundproof Вратата Дното Времето Сого?

Вратата Нацрт Затка Вратата Издржам за Надворешни/Внатрешни Врати, Weatherproofing Вратата Печат Лента Под Вратата Нацрт-Блокатор

DEN 297.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Исто така, целата запечатување лента е дизајниран со тројна слој, кој може ефикасно да се намали бучавата.Клучот е да се исчисти просторот прво, пред да го залепите гума печат.Ве молиме имајте на вратата дното е чиста и сува пред да ја користите.Дали секогаш треба да се толерантни разни отворено бучава и сакате да имате мирна зона, но се во загуба што да направите за да го спречи тоа?. 【Супер Лепило Под Вратата Печат 】 Оваа врата нацрт затка може цврсто да се придржуваат до дрво, пластика, метал и стакло како задната врата, врата, спална соба вратата, внатрешни работи вратата и така натаму.Исто така, кога ликвидација и raining, подот обично добива натопени и таму е необјаснива прашина на целата површина.Притиснете тешко да бидете сигурни дека тоа се држи цврсто пред финиш. 【Лето се Задржи Ладно Вратата Дното Печат 】 Звук доказ вратата sealer со три слој дизајн, намалување на звукот до пет пати; Блок на ладна и топла воздушна крст, да ви помогне да се намали електрични сметка.Се на неколку од овие чекори и ќе бидете изненадени од резултатите!. 3 слоеви на пломби се запре бучава слој по слој, кој може да обезбеди подобро soundproof ефект.Какви резултати во сите горе наведени работи што се случуваат?Едноставна!Вратата јаз не!!!Сакаат да се решат од Сите овие проблеми?Лесно!На MAVGV Вратата Печат, едноставно прилог на врата, сите проблеми ќе исчезнат и да заштедите многу пари и на земјата.

Особините