.

Училница Оркестарот Врежана Хартија Намалување на Испис - Начин да ги Сјај! Сонцето Сончоглед - 10 Count

Училница Оркестарот Врежана Хартија Намалување на Испис - Начин да ги Сјај! Сонцето Сончоглед - 10 Count

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Студентите ќе сакаат овие забава врежана ѕвезда форми!.Вклучува 10 cutouts.Направени од cardstock.Мерки за прибл. 6 инчи низ x 6 инчи висок.Одлично за огласни табли, бели табли, ѕид оркестарот, врати, итн.!.Вашите деца ќе го сакам овие забава ѕвезда форми! 10 врежана cutouts.Овие картон намалување испис се одлични за огласни табли, бели табли, ѕид оркестарот, врати, итн.!.

Особините