.

OYADM Големи Авто Багажникот Организатор Расклопна Преносни Мулти Прегради за Складирање Сад Црна ...

OYADM Големи Авто Багажникот Организатор Расклопна Преносни Мулти Прегради за Складирање Сад Црна ...

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ткаенина Материјал : Оксфорд ткаенина,нема вода продирање,носат и издржливи.Оваа Багажникот Складирање Организаторот ќе ви помогне да се одржи на разни работи од автоматско чистење материјали, алатки и спортска опрема да се прехрамбените производи, играчки и backseat додатоци за долгиот пат патување.Производ Големина : 20.9" x 11,8" x 11,8", Тежина : 3.75 lbs (1.7 кг),лево и десно за складирање торба пренослив дизајн ,моќен велкро безбедно да се вметнат.вие можете безбедно да се користи оваа еко-пријателски, не-токсични и без мирис организаторот.Можете да го поставите на овој организаторите во секунди; тоа е, исто така, расклопна кога не е во употреба, лесно за чување.Логото е пораби со везана и не избледуваат .Пакет се вклучени : 1 x Автомобил Багажникот складирање кутија.Големина : Голем складирање торба.

Особините