.

Тактика TTX403 2.4 GHz, 4-Канал SLT РК Мини Радио Предавател (TX Само)

Тактика TTX403 2.4 GHz, 4-Канал SLT РК Мини Радио Предавател (TX Само)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.КАРАКТЕРИСТИКИ : Компатибилен со сите микро и мини-големина Tx-Р авиони Серво наназад, elevon и V-опашка мешање на Кормило-само модели може да биде пренесен на екипаж.ВКЛУЧУВА : TTX403 2.4 GHz, 4-Канал SLT Мини Предавателот со Упатството.БАРА : Пет АА батерии Servos на моделиер избор SLT опремени приемник.Тактика TTX403 2.4 GHz, 4-канал SLT РК мини радио предавател (TX само).

Особините