.

RVMasking Надгради Водоотпорен 500D Врвот Патување Приколка Покритие за 26'1 - 28'6 RV Camper Motorhome со 4 Гуми Опфаќа, Јазик Џек Маска

RVMasking Надгради Водоотпорен 500D Врвот Патување Приколка Покритие за 26'1 - 28'6 RV Camper Motorhome со 4 Гуми Опфаќа,

DEN 883.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Анти-стареењето 3 Години Гаранција, 30 дена за враќање на пари гарантирањето на, ве молиме слободно да не контактирате за било какви проблеми; ве Молиме маска или лента било остри рабови на вашиот rv со нашите ОЛУК КАПАК.Ве молиме исто така, се врзуваат долу сите ремени против ветерници!!.Тешки предните и задните делови на капакот, кои се лесно да се солза се задебелена со двојно слоевите на ткаенината.отпорен на вода да 2000mm.Windproof Elasticized полите агли, прилагодливи предните и задните тензија панели се обезбеди обичај се вклопуваат.Лесна инсталација 3 страна патентите дизајн, rollable zippered вратите за лесен пристап до моторот области во секое време; Дебел рачки на врвот аглите помага лесно да се отстрани капакот; 4 отворите за вентилација го намалува правец на стрес и пропустливи внатре влага, дише и брзо сушење материјал овозможува максимална испарување на вода под покритие; 4 рефлексивни ленти во предниот и задниот дел за safty се избегне судир во текот на ноќта.Додатоци : одговара на вашиот приколки 26'1" - 28'6"; ве Молиме мерка пред purcahse, мерење треба да вклучуваат браник, скала или резервни гуми, но не вклучуваат hitch!Пакетот Вклучува : приколка Маска, преносни складирање торба, 2 windproof ремени, 4 Гуми Опфаќа, адхезивна поправка patch за малку дупки поправка, 4 олук капак(исто така може да се користи на остри делови), 2 пондерирана тока фрли за лесна инсталација, јазикот џек капак.Големина : 26'1" - 28'6".

Особините