.

СП Бел-Уметност се Меша и Натпревар Брз Прекинува за ⅛ да ¼ во. Цевки; Полиетилен (Пакување од 12) (H19727-0000)

СП Бел-Уметност се Меша и Натпревар Брз Прекинува за ⅛ да ¼ во. Цевки; Полиетилен (Пакување од 12) (H19727-0000)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Намалување спојка за поврзување на две цевки со различна големина.Притисни-за-поврзете го вклучите поврзува со цевки или цевки на двата краја.Направени од полиетилен за неговата мала тежина, издржливост, и бариера за гасови, vapors, и влага.За употреба во вакуум апликации, вода линии, и манометри.Метрички единица мерки за индустрија конзистентност.Големина : 6 mm x 3 mm.

Особините