.

Кејт Лопата Њујорк ID Значка за Носител со Lanyard, Вегетаријанци Кожа Име Ознака Случај со Јасни Прозорецот и Картичка Слот за на Работа/Училиште/Патување, Пацифик Лив?

Кејт Лопата Њујорк ID Значка за Носител со Lanyard, Вегетаријанци Кожа Име Ознака Случај со Јасни Прозорецот и Картичка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ID држачот е изработен од издржлива и вегетаријанска храна, кожа (leatherette) надворешноста и е 4.88 инчи (12.4 cm) висина x 2.63 инчи (6.7 cm) широк.Карактеристики светло виолетова позадина со око-фаќање на цветни печатење и злато фолија лопата лого за потпис завршувањето на допир.Име значка носителот доаѓа со долго lanyard дека мерките 16.5 инчи (42 см).Вклучува пред ID прозорец со чист капак за видливост и заштита, како и во задниот џеб да се одржи бизнис картички, кредитни картички, возачка дозвола, итн.Без разлика дали сте растрчани помеѓу класите или излегов за alfresco "ручек средба," чувајте ги вашите ID блиску на дофат на раката со оваа симпатична Кејт Лопата lanyard ID држачот.Боја : Пацифик Ливчиња.

Особините