.

Lightlife Smart Мени Растителна Основа Meatballs 8 мл

Lightlife Smart Мени Растителна Основа Meatballs 8 мл

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сочни и вкусни и едноставни за да им служи.Вегетаријанци, Parve, Не-ГМО.СОДРЖИ : СОЈА, ПЧЕНИЦА.Lightlife® Smart Мени® Растителна Основа Meatballs нудат вкусни месо алтернатива за семејни вечери.Направени со растителна основа состојки и италијански зачини, овие вегетаријанска meatballs се едноставни, протеини спакувани решение за тестенини јадења.Обидете се крчка во фабриката-врз основа на вегетаријанската meatballs во вашиот омилен црвен сос, а потоа служи на нив со текот на тестенини или вгнезден помеѓу красти леб парчиња како meatball под.За над 40 години, Lightlife® бренд е посветена на создавање на вкусни и хранливи растителна основа месо алтернативи и се во потрага по начини за подобрување на влијанието што го имаат врз планетата.

Особините