.

KAHOT Салон Клиентот Gown Облека Smock Кимоно Коса Алатки Модел со Јака Фризерски Кејп Убавина Берберот Гостин Облека Берберот Јакни Престилка Заврши (Л, Бела)

KAHOT Салон Клиентот Gown Облека Smock Кимоно Коса Алатки Модел со Јака Фризерски Кејп Убавина Берберот Гостин Облека Берберот

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Симулирани свила ткаенини, меки и удобни, повеќе блиску до кожата, анти-статички, водоотпорен, не држи коса,Лесна-за-за миење.Кратки ракави на Клиентот Gown со 2 Предниот Џеб.Патент Затворање.Убава,дише и кул.На корисен модел е погоден за примена и промовирање на убавината на линии во исто време.Дише, Машина перат, Сува брзо .Мора да се за оние дома коса colorists.Тоа е доволно да ги покрие градите и не се отвори во градите откако ќе им се појас, помагајќи им се обезбеди се што е во предниот дел.Големина На : Големи | Боја : Бела.

Особините