.

KINJOEK 14 Инчен Тастатура Слајд, 2 ПАРЧИЊА Тешки Топката Имајќи Слајдови, Компјутер Фиока Фах Додатоци, Кабинетот на Мебел Шини Управување со Завртки, Црна

KINJOEK 14 Инчен Тастатура Слајд, 2 ПАРЧИЊА Тешки Топката Имајќи Слајдови, Компјутер Фиока Фах Додатоци, Кабинетот на Мебел

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ - тастатурата на екранот и лизгајте е направен од тешки ладно валани челик со црна прав грб заврши, кој обезбедува висока сила и тежина за товарење капацитет, како и долготрајни перформанси.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Челик топката лежишта и перница влошки се овозможи мазно лизгање и тивко перформанси, како и ефикасно намалување на штетата предизвикана од судирот додека влечење во и надвор.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Ова 14 инчен тастатура слајд лесно може да се инсталира само со шрафцигер да се зацврсти на завртка.Пакетот вклучува 2 тастатура слајдови и 18 завртки.ШИРОКО се КОРИСТИ - Овој метал фиока слајд може да се примени за вашата канцеларија биро, компјутерска тастатура послужавник и фиока, кабинет, мебел, кујна и гаража. 100% MONEY-BACK - Ако, од било кои причини, не ми се допаѓа нашата тастатура слајд рок од 30 дена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе, во рок од 24 часа, организира целосна наплата или замена без било какви прашања праша.Големина : 14 Инчен 2 КОМПЈУТЕРИ.

Особините