.

HME Производи Flexable Рака Лак Закачалка

HME Производи Flexable Рака Лак Закачалка

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Меки пластични надворешната цевка без бучава Употреба.Прилагодливи агол на држачот.Целосно прилагодливи позиција.Се прилагодени за Употреба со повеќето дрво стои.Кора од дрво текстура дизајн.Меки пластични надворешната цевка без бучава користењето прилагодливи агол за носителот целосно прилагодливи позиција се прилагодени за употреба со повеќето Дрво стои кора од Дрво текстура дизајн.

Особините