.

Intermatic T105 1NO/1NC 24-Час Е 40-Засилувачи/5HP Тајмер, 125-Volt, Боја

Intermatic T105 1NO/1NC 24-Час Е 40-Засилувачи/5HP Тајмер, 125-Volt, Боја

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Директни 24-часовна контрола на повеќето товари.До 12 вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА операции секој ден со минимум ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ време на еден час.Прирачник замени.Еден и еден ИСКЛУЧУВАЊЕ tripper вклучени.Стил : 125 Volt На T100 Серија Механички Време Вклучете го има докажано тоа може да застане на тестот на времето.Овие сигурен време ќе може да се справи со електрични товари до 40 по пол и овозможи до 12 вклучување/Исклучување На операции на ден.Прирачник замени префрлете се обезбедува додаде погодност.

Особините