.

ASTSTAND Кожа Штрајк Подлога Бокс Влошки Muay Тајландски ММА Taekwondo кик-бокс Удирање Обука Влошки Фокус подлога Атарот Влошки Штрајк Насекаде Тајландски подлога Удар под?

ASTSTAND Кожа Штрајк Подлога Бокс Влошки Muay Тајландски ММА Taekwondo кик-бокс Удирање Обука Влошки Фокус подлога Атарот

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на СТП кожа овие штрајк подлога може да издржи најмногу тежок и напорен тренинг сесии.Овој штрајк подлога е исклучително издржлив и го има препорачува штрајк длабочина кој се одржува во текот на подлога за да се обезбеди максимална заштита.Штрајкот подлога распространи влијанието на сила подеднакво во текот на подлога и одолее на нејзината трансформација на поврзување на површината која го намалува ризикот од повреда на минимум.Опремени со двојна Рачка грчевито држејќи се за Систем safeguarded што ќе овозможи поголема контрола и стабилност.Ергономски дизајниран супериорен изгради криви форма augments на капацитет за обуки и да обезбеди совршена удирање техника.Надворешните класичен страна најлон тема stitched покривање обезбеди дополнителна издржливост и набитост.Напојува со multilayered Соочи нуди зголемена заштита и има способност да се спротивстави на најсилните удари.Гаранција за квалитет : ние обезбеди 30-дневниот гаранција за парите назад.Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш тука за најдобра услуга за вас.

Особините