.

KYB SM5880 Кочење Планината, Имајќи & Горниот Retainer - Монтирање на Комплет

KYB SM5880 Кочење Планината, Имајќи & Горниот Retainer - Монтирање на Комплет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Највисок квалитет на замена кочење монтирање на располагање.Оптимизира суспензија перформанси, нудејќи им на Оригинална Опрема квалитет замена на компоненти наменети за секоја апликација.Супериорен гума ја намалува бучавата, вибрацијата и harshness.Планината лежишта се обезбеди помазна волан и помогне да се задржи пред крајот усогласување.Исти одделение studs and nuts.KYB Кочење Месеци се елиминира вибрации и бучава предизвикана од стариот, појачани вибрации изолатори.Тие се оптимизира суспензија перформанси, нудејќи OE квалитет замена на компоненти наменети за секоја апликација.KYB Кочење Месеци перница влијанијата од патот пречки за да се намали jarring ефект, бучава и вибрации дека старата месеци пренесува во возило.Пред имајќи плочи се управниот pivots и поддршка на возилото тежина.Тие се од голема важност за управување перформанси и тркалото усогласување.KYB Кочење Месеци и имајќи плочи имаат репутација за обезбедување на највисок квалитет во индустријата.

Особините