.

ВЕЈН Е КУЧЕ Кожа и Платно Пушка Муниција Носителот со Патент Торбичка, Ajustable Пиштол Buttstock Списание Пошта

ВЕЈН Е КУЧЕ Кожа и Платно Пушка Муниција Носителот со Патент Торбичка, Ajustable Пиштол Buttstock Списание Пошта

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПУШКА АКЦИИ МУНИЦИЈА НОСИТЕЛОТ : Држи до 7 пушка касети и одговара да 30-06 - Mosin Nagant ; 45-70 кал. ; 410 кал. ; Засилен крои за подолг живот.ПАТЕНТ ТОРБИЧКА : мали zippered торбичка за дополнителна муниција и други додатоци.ПЛАТНО ПИШТОЛ BUTTSTOCK : Направени од вистинска кожа и 16oz Платно, и прилагодливи гумени бендот за лесна инсталација.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : 5mm Neoprene внатрешна перница, спречување на пропаѓање.ПРАВО РАЦЕ ЛОВЦИ : Оваа кожа школка носител е одлична за голем дострел стрелците и ловци.

Особините