.

NS-RCFNA-21 Замени Далечински Управувач одговара за Insignia Оган ТВ Издание со Микрофон w/Премиер Видео Netflix HBO Hulu NS-43DF710NA21 NS-50DF710NA21 NS-39DF310NA21 NS-50DF711SE21 NS-55DF710NA21 NS-24DF311SE21

NS-RCFNA-21 Замени Далечински Управувач одговара за Insignia Оган ТВ Издание со Микрофон w/Премиер Видео Netflix HBO Hulu

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .NS-RCFNA-21 Замена Далечински управувач за Insignia Toshiba Оган ТВ Издание.Компатибилен Insignia Модел : NS-55 DF710 NA21 NS55 DF710 NA21 NS-65 DF710 NA21 NS65 DF710 NA21 NS-70 DF710 NA21 NS70 DF710 NA21 NS-50 DF710 NA21 NS50 DF710 NA21. Со 4 Кратенка Копчиња : Премиерот Видео, Netflix, HBO, Hulu.Ве молиме пар овој далечински со ТВ уредот пред да го користите.Ако имате било какви прашања на далечинскиот управувач, ве молиме контактирајте со нас за понатамошна поддршка.Ви благодариме!.Нови NS-RCFNA-21 Замена Далечински Управувач за Insignia Оган ТВ Издание Телевизии Featurte: Модел : NS-RCFNA-21 Инфраред и Bluetooth конекција : Одржува целосно гласовно функционалност Брзо и лесно подесување направено во ТВ екранот : Имате на вашиот далечински управувач и работи во само неколку минути.НИ Продавачот Побрзо превозот и одлична услуга ПОСТАВУВАЊЕ на ВАШИОТ ДАЛЕЧИНСКИ Забелешка : Вашиот далечински МОРА да бидат спарени за да го ТВ уредот пред употреба - тоа ќе има ограничена функционалност додека впарувањето е изведена. 1 осигурајте се дека вашиот ТВ е вклучен, а не во режим на чекање.Можете да го вклучите ТВ користење на вашиот нов далечински откако батериите се инсталирани. 2 На вашата Оган ТВ, одете во Settings > Контролори & Bluetooth Уреди > Оган ТВ Remotes > Додај Нов Далечински > Оган TV Remote.Вашиот TV, ќе се прикаже порака која вели : "во Потрага за далечински..". 3 Кога вашиот ТВ прикажува достапните remotes, одберете "Оган TV Remote".Пораката на "Спарување на далечинскиот.." кратко се појавува.Далечинскиот Компатибилен со под Insignia Модел : NS-55 DF710 NA21 NS55 DF710 NA21 NS-65 DF710 NA21 NS65 DF710 NA21 NS-70 DF710 NA21 NS70 DF710 NA21 NS-50 DF710 NA21 NS50 DF710 NA21 Пакет Содржина : 1 X Далечински Управувач (Батерии и Упатство Не се Вклучени) Ако имате било какви прашања на далечинскиот управувач, ве молиме контактирајте со нас за понатамошна поддршка.Ви благодариме!.

Особините