.

Леплив Сјај Пена Листови, 16-Инчен x 24-Инчен, 10-Count Занает Материјали за полнење Пена Одбор Поставите Занает комплет Пена Листови Деца Занаети Занает Пена Предучилишн

Леплив Сјај Пена Листови, 16-Инчен x 24-Инчен, 10-Count Занает Материјали за полнење Пена Одбор Поставите Занает комплет

DEN 1475.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршен за сите и сите занает креации кои бараат pop на искра Пена листови занаети Занает пена лист Занает поставите Партија декорација.Пена е тенка (2mm) и лесно да се работи со.Намали и да се наведнуваат во сите видови на форми за да се направи само за нешто што може да се мисли на.Листови, исто така, имаат леплив поддршка.Совршен за сите и сите занает креации кои бараат pop на искра.Пена е тенка (2mm) и лесно да се работи со нив!Намали и да се наведнуваат во сите видови на форми за да се направи само за нешто што може да се мисли на.Листови, исто така, имаат леплив поддршка.Вклучува 10 листови по пакет.Димензии : 16" x 24".

Особините