.

Држачи за полнење за Motorola GP580 Универзална Брза Шест-Bay Капка-во Полначот (Built-in Power Supply)

Држачи за полнење за Motorola GP580 Универзална Брза Шест-Bay Капка-во Полначот (Built-in Power Supply)

DEN 13968.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILT-IN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Motorola GP580 Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци Ni-CD, Ni-МЗ, Li-Ion и Li-Полимер).Вклучува вграден напојување дека може да се постави да 110 V или 220 V.Гаранција : 12 Месеци.Компатибилни Модели : Motorola EX500 EX560 XLS EX600 XLS HT1200 HT1225 HT1250 LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 LS HT1550 XLS HT360 HT380 HT640 HT680 PRO5100. Полнење за Motorola GP580 двонасочна батеријата поефикасно од надградбата на шест единица двонасочна радио капка-во брзо биро полнач.Нашите високо квалитетни држачи е конструиран за да совршено се надополнуваат на радио, како и понуда на целосна компатибилност.Оваа пре-конфигуриран комплет вклучува Универзалната Брза Шест-Bay Капка-во Полначот со вграден напојување и 6 адаптер чаши, кој овозможува истовремено полнење до шест Motorola GP580 двонасочна радио и/или батеријата на разни хемиски и капацитети.Нашите Motorola GP580 Шест Bay Брз Полнач ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.Овој апарат е произведен со високо квалитетни компоненти во state-of-the-art сертифицирана фабрика.Нашиот сигурен квалитет quad-хемија држачи за нуди брз, сигурен трошоци за Li-Ion или Li-Полимер хемија батеријата пакети.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.Компатибилен Батерии P/N : HNN4003 HNN4001 HNN4001 A HNN9009 HNN4002 HNN9008 HNN9010 HNN9013 NTN7015 NTN9008 NTN9009 NTN9010 NTN9011 Compatible Модели : Motorola EX500 EX560 XLS EX600 XLS HT1200 HT1225 HT1250 LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 LS HT1550 XLS HT360 HT380 HT640 HT680 PRO5100 Charger карактеристики : *Брз, сигурен задолжен за до шест батерии со или без радио.*Посебна Led диоди потврди статус на полнење на батериите.*Пријави Li-Ion & Li-Полимер хемиски.*Smart полнење технологија спречува над-полнење, додека обезбедување на автоматско полнење на батеријата кога радиото останува вклучен-on.*Заменлив адаптер чаши им овозможува флексибилност да ги наплаќаат разни радија истовремено.*Без комплицирани полнење правила.*User-friendly : Статус на LED за секоја позиција потврдува полнење во тек, полни 80% завршена, и целосно наполнета.*Вклучува вграден напојување дека може да се постави да 110 V или 220 V.

Особините