.

Robern MC1630D8ABL М Серија Медицина Кабинет, Сребро.

Robern MC1630D8ABL М Серија Медицина Кабинет, Сребро.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет должина : 51.0".Пакет ширина : 30.0".Пакет висина : 13.0".Земја на Потекло : сад.Arched Огледало Кабинет со Beveled Работ на Вратата.Огледува Врата со огледува внатрешни работи.Издржливи рѓа-слободен елоксирани алуминиумски изградба. 3-начин прилагодливи сокриени зглоб систем.Вдлабнати кабинети проект само 7/8" од ѕидот.Модуларни компоненти може да се придружи хоризонтално и вертикално за речиси неограничен простор.Ganging колекции, рачка колекции, и surface-mount колекции се продава одделно.Полица-монтирани магнетна лента држи мали метални орудија затворање на heand и уредно средена.Две организациони додаток коцки со прилагодливи позиционирање се дизајнирани да се користи со нов М Серија Додаток Железница.Додаток Коцки вклучите 3-нивоа полица за мали предмети како што се очила, контактни леќи, или козметика, и мала полица да се одржи на жилет или мобилен телефон.

Особините