.

Brandream Океанија 9-Парче Бебе Креветчето Постелнината во Собата за Момче и Девојка - Родово-Неутрални бебе соба Оркестарот

Brandream Океанија 9-Парче Бебе Креветчето Постелнината во Собата за Момче и Девојка - Родово-Неутрални бебе соба Оркестарот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

⚓9 парчиња бебе бебе соба постелнина сет вклучува : (1)бебе ќебе, (1)водата бран креветчето лист, (1) море светот креветчето лист, (1)креветчето кревет здолниште, (1)прозорец valance, (1)Декоративни pillowcases, (1)Пелена Сложувач и (1)Играчка торба. ⚓Бебе Ќебе е стручно stitched со рака и се изработени од 100% Премија памук percale. ⚓Четири-двострано креветчето здолниште вклопува низ целиот креветчето и е прилагодена со поделени страни. ⚓Креветчето опремени лист е еластична низ целиот раб за дополнителна безбедност. ⚓Дизајниран од нашата љубов на брегот и океанот.Оваа верзија има делфин, кит, ајкула, мали риби и различно обоени Корални.Тие се како едно големо семејство.Што да се забавуваат!Тоа е неверојатно!Предизвика вашето бебе повеќе имагинација и очекувањата на океанот.Вашето бебе ќе биде многу љубов и совршен подарок за вашето бебе или бебе туш подарок. ⚓Трајни и лесни да се грижи-Машина перат во ладна, нежно циклус.Собори сува ниска топлина.Донесе подводен авантура на вашиот малку еден спиење простор со нашиот Наутички Океанот Бебе Постелнина кој нивната омилена длабоко морски суштества.Supersoft пур-памук акцент се даде на собирање на полиран изглед.

Особините