.

GANFANREN Модерен Минималистички Светлина Луксузни Кристал Checkerboard Декорација Модел на Куќа за Продажба Канцеларија, Дневна Соба Кафе на Маса Студија Мека Декорации

GANFANREN Модерен Минималистички Светлина Луксузни Кристал Checkerboard Декорација Модел на Куќа за Продажба Канцеларија,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Светлината луксузни кристал шаховската табла : K9 кристал, кристално јасно, светлина, луксузна текстура.Се применуваат за : хотели, клубови, вили, модел куќи, продажни центри.Луксузен и елегантен K9 кристална топка ќе ги носи чиста смисла на животот.K9 кристално стакло е разнесени во форма, кристално јасни.Три-димензионални намали плоштадот колона форма, шаховската табла е дебела и стабилна.Светлината луксузни кристал шаховската табла : K9 кристал, кристално јасно, светлина, луксузна текстура.Се применуваат за : хотели, клубови, вили, модел куќи, продажни центри.Луксузен и елегантен K9 кристална топка ќе ги носи чиста смисла на животот.K9 кристално стакло е разнесени во форма, кристално јасни.Три-димензионални намали плоштадот колона форма, шаховската табла е дебела и стабилна.[Мерење] : За 6.2 KG[Име] : Кристал шаховската табла[Стил] : Светло Луксузни/Модерна/Европски Стил[Процес] : Три-димензионални сечење[Применливо] : Дневна соба/хотел/клуб[Материјал] : Стакло[Size] : Како што е прикажано above Function : декоративни ornaments Material : glass Style : едноставен и modern Applicable простор : дневна соба color Category : Кристално стакло chessboard Craft : полу-manual Appearance : Уште живот decoration Type : Десктоп Decoration A совршен украс за домот декорација, трпезариска маса или подарок за блиски.

Особините