.

753 100Pcs Crimping Јамка Ракав M6 Челични Јажиња и Висока Јачина на Crimping Јамка Ракав

753 100Pcs Crimping Јамка Ракав M6 Челични Јажиња и Висока Јачина на Crimping Јамка Ракав

DEN 2270.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа челични јажиња crimping алуминиум ракавот е и високо-сила.Се користи за раководителот на челичното јаже, тропа на станот алуминиум ракав на челичното јаже од изгубат насоки.На оваа тркалезна дупка алуминиум ракавот е формирана во едно парче и се вклопува цврсто.Надворешноста на овие алуминиумски ракави е светла, сјајна и слободен од burrs.На челичното јаже crimping алуминиум ракавот е широко применливи и лесен за употреба.Функција : 1. Надворешноста на овие алуминиумски ракави е светла, сјајна и слободен од burrs.2. На оваа тркалезна дупка алуминиум ракавот е формирана во едно парче и се вклопува цврсто.3. Се користи за раководителот на челичното јаже, тропа на станот алуминиум ракав на челичното јаже од изгубат насоки.4. Оваа челични јажиња crimping алуминиум ракавот е и високо-сила.5. На челичното јаже crimping алуминиум ракавот е широко применливи и лесен за употреба.Спецификации : Предмет Тип : Crimping Јамка Sleeve Material : Aluminum Color : Сребро White Hole Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.2 во Пакет Листата : 100 x Алуминиум Ракав.

Особините