.

3 32 Слот Црна Flocked Накит Прикажуваат Инсерти & Коцки

3 32 Слот Црна Flocked Накит Прикажуваат Инсерти & Коцки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е нов сет на три 32 оддел црна flocked фах влошки.Со овие инсерти сте во можност да се задржи компоненти, откритија или мали парчиња накит организиран и видливи.Секој оддел мерки околу 1 1/2" x 1 5/8".Оваа вметнете мерки околу 14 1/8" x 7 5/8" x 1/2".Ова е нов сет на 3 црна пластика примерок лента која можете да ја користите со целосна големина jeweler е подлога и влошки. 3 Нови Накит Инсерти и Коцки 3 32 Отворот за Накит Внесува Ова е нов сет на три 32 оддел црна flocked фах внесува Со овие инсерти сте во можност да се задржи компоненти, наодите или мали парчиња накит организиран и видливи Секој оддел мерки околу 1 1/2" x 1 5/8" Ова вметнете мерки околу 14 1/8" x 7 5/8" x 1/2" 3 Црна Пластика Екранот Коцки Ова е нов сет на 3 црна пластика примерок лента која можете да ја користите со целосна големина jeweler е подлога и внесува Одржите вашиот накит уредни и лесно да се најде со овие коцки Секој мерки околу 14 3/4" x 8 1/4" x 1 1/2".

Особините