.

10PCS Нови Оригинални Автентични MAX487 MAX487ESA SOP8 Увезени Оригинални transceiver

10PCS Нови Оригинални Автентични MAX487 MAX487ESA SOP8 Увезени Оригинални transceiver

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Ние може да се испрати на стоката во рок од три дена или побрзо.Логистика време е за 20 дена или побрзо, ве молиме почекајте трпеливо.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката од себе.Ние негува секој клиент е за пофалба, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас, секој проблем може да се реши брзо.Висок квалитет на производот, квалитет, ние се движат секој клиент со "квалитет", "услугата" и "искреност".

Особините