.

Слушање Уреди за Шпионирање Скриени Аудио Рекордер Мали Снимање Уреди Скриен Глас на Интервју за Гласот 192 Снимач Снимач Mp3 Репродукција со Глас Активира 32gb Voice Recordi

Слушање Уреди за Шпионирање Скриени Аудио Рекордер Мали Снимање Уреди Скриен Глас на Интервју за Гласот 192 Снимач Снимач

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

мини рекордер : овој дигитален снимач мерки само 2 x 0.8 x 3.9 инчи и е добро направен, така што лесно може да се стави во паричникот или џеб.глас 192 рекордер скриени микрофон.голем капацитет за складирање : 32gb дигитален снимач може да континуирано продавница 24 часа на снимање на датотеки.вкупно 192 време на снимањето на датотеки може да бидат зачувани.рекордер мини глас рекордер активиран скриени.висок квалитет на намалување на шумот : дигитален снимач на глас има автоматска редукција на шум чип, кој може да ви помогне да се обезбеди јасен квалитет на звукот кога снимате, и да ви даде најмногу автентичен звук реставрација искуство.mp3 лента recorder.повеќе намени : рекордерот на глас ви помага да го фати високо-квалитетни снимки.голема меморија и целосна unvoiced звук се комбинираат во една!прекрасно аудио снимачот за предавања, конференции, разговори и училници.репродукција со скриени audio recorder.ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се реши нив во времето, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.глас мали снимање уреди скриени.auto save со интелегентни батеријата за откривање на функцијата.датотеката е автоматски зачуван пред батеријата се истроши.одговорни за вашите датотеки, нема слики се изгубени.аудио датотеки може да биде едноставно префрлени на компјутер преку usb, и гласовен снимач може да снимате wav или mp3, па ако вашиот видео едиторот поддржува овој формат, тоа е добро.активирана 32gb глас recordinghidden аудио recordersmall снимање уреди скриени.

Особините