.

SLATIOM Креативни Дива Птица Фидер Птица Мамки Кутија Виси Птица Фидер Птица за Градина Птица Хранење Материјали Отворено Оркестарот

SLATIOM Креативни Дива Птица Фидер Птица Мамки Кутија Виси Птица Фидер Птица за Градина Птица Хранење Материјали Отворено

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа птица е мамка кутија не само што не е симпатична, но, исто така, погодна за многу прилики, courtyards, courtyards, балкони, backyards, и тремот кеси.Многу погодна за courtyards, паркови, дрвја и да се врати.Ова јадење е многу погодна како подарок за птичјиот љубители на посебни прилики како што се родендени, Божиќ, денот на Благодарноста.Ретро-стил направен од железо, не е лесно да се возраст, тоа е издржлива и лесни диви птици хранат табела.Птицата мамка кутија може да бидат обесени на здрав гранки, стапови и столбови.Проѕирно шише за вода, преостанатиот износ е јасно на прв поглед.Тоа е многу погоден за виси во birdcage, дворот, двор или на било кое место, многу погодно.Птицата фидер обезбедува идентификација на диви птици и едноставно проверки на храна одделение.Хранењето станица на птици донесе сите видови на птици да дворот без прифаќање на многуте универзуми.Види диви птици, слушате песни, и се блиску природно.Тоа исто така може да се инсталира на домашно милениче birdcage.Оваа птица е мамка кутија не само што не е симпатична, но, исто така, погодна за многу прилики, courtyards, courtyards, балкони, backyards, и тремот кеси.Многу погодна за courtyards, паркови, дрвја и да се врати.Ова јадење е многу погодна како подарок за птичјиот љубители на посебни прилики како што се родендени, Божиќ, денот на Благодарноста.Ретро-стил направен од железо, не е лесно да се возраст, тоа е издржлива и лесни диви птици хранат табела.Птицата мамка кутија може да бидат обесени на здрав гранки, стапови и столбови.Проѕирно шише за вода, преостанатиот износ е јасно на прв поглед.Тоа е многу погоден за виси во birdcage, дворот, двор или на било кое место, многу погодно.Птицата фидер обезбедува идентификација на диви птици и едноставно проверки на храна одделение.Хранењето станица на птици донесе сите видови на птици да дворот без прифаќање на многуте универзуми.Види диви птици, слушате песни, и се блиску природно.Тоа исто така може да се инсталира на домашно милениче birdcage.Спецификација : Материјал : Iron Color : Кафеава и Black Product големина : 15*27 cm Package се Вклучени : Птица фидер*1 If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Направи вашата градина повеќе интересно.

Особините

Material:
Iron
Color:
Brown and Black
Product size:
15*27 cm
Package Included:
Bird feeder*1 :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Make your garden more interesting. :