.

ПРЕВОЗОТ СО DHL 45ml Havilah Ла Bourse Париз Брзо Косата Негување Супериорен Косата Тоник Суштината Растат Веѓи, Коса, Мустаќи, Расте Коса (Пакети на 4) Од Beautygoodshop [Добиете Бесп

ПРЕВОЗОТ СО DHL 45ml Havilah Ла Bourse Париз Брзо Косата Негување Супериорен Косата Тоник Суштината Растат Веѓи, Коса,

DEN 1632.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✂ Косата Тоник го спречува губење на косата, со кој се елиминира првут, го зајакнува нова коса.Содржи разни природни екстракти состојки Помага јадев оштетени коренот на косата. ✂ ЛА BOURSE ПАРИЗ БРЗО КОСАТА НЕГУВАЊЕ #Labooss Брзо Негување на Жен Формула. ✂ Тоник за долга коса Намалување на губење на косата (45 ml). ✂ Помага јадев коренот на косата и скалпот. ✂ Забрзување на создавање на нова коса од женшен екстракт.ЛА BOURSE ПАРИЗ БРЗО КОСАТА НЕГУВАЊЕ СУПЕРИОРЕН КОСАТА ТОНИК СУШТИНАТА 45 ML - Тоник за долга коса Намалување на губење на косата (45 ml) - Помага јадев коренот на косата и скалпот - Забрзување на создавање на нова коса од женшен екстракт - го Стимулира протокот под главата. - Да се забрза растот на новата коса подобро. - Го зајакнува коренот на косата, да не падне.ЛА BOURSE ПАРИЗ БРЗО КОСАТА НЕГУВАЊЕ #Labooss Брзо Негување на Жен Формула.Косата Тоник го спречува губење на косата, со кој се елиминира првут, го зајакнува нова коса.Содржи разни природни екстракти состојки Помага јадев оштетени коренот на косата.Како да го користите : се Применува или спреј за коса тоник по shampooing.Масажа со прсти во косата и скалпот 2-3 пати на ден, без плакнење.Активни Состојки : Женшен Екстракт, Д-Panthenol Produced под лиценца од Труд Paris.Net содржина 45ml Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Особините