.

Компатибилен со iPhone 11/11 Pro/11 Про Max Случај,Аниме Дизајн Меки Силиконски Shockproof Заштитен Тенок Случаи за iPhone 11 Серија (02-Џуџуцу-Kaisen-Satoru-Gojo, за iPhone 11)

Компатибилен со iPhone 11/11 Pro/11 Про Max Случај,Аниме Дизајн Меки Силиконски Shockproof Заштитен Тенок Случаи за iPhone

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Наменета за i Phone 11/i Phone 11 Pro/i Phone 11 Про Max,ве молиме изберете ја точната опција за вашиот i Phone модел.Изработени од мек силикон,мазна на допир,анти-отпечатоци од прсти,удобно да зафат.Обезбедува заштита за секој објективот на вашиот i Phone,1.2 mm усна надворешниот дизајн,малку повисока од камерата.Ја зголемува дебелината на силиконски и зголемување на дното заштита може ефикасно се апсорбираат намаленото влијание,обезбедува посилна заштита за вашиот i Phone.Мека и анти-пропадна обложување на внатрешни работи го заштитите вашиот телефон од триење.Сликата е за повикување само,ве молиме изберете вистинскиот модел за вашиот i Phone.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините